O nas

Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna Nordent powstała z myślą o pacjentach, którzy doceniają kompleksowe leczenie stomatologiczne. Od początku swego istnienia Nordent wyspecjalizował się w leczeniu ortodontycznym. Byliśmy jako jedni z pierwszych w nielicznej grupie gabinetów ortodontycznych, które stosowały aparaty stałe do korekty wad zgryzu. Dzisiaj zdobyte doświadczenie i szeroki wachlarz aparatów cienko- i grubołukowych pozwala naszym pacjentom uzyskać zdrowy i piękny uśmiech. W trosce o zdrowie i wygodę naszych pacjentów, Nordent oferuje również usługi z zakresu stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i implantologii, oraz leczenie kanałowe przy użyciu mikroskopu.
Aby stworzyć kompleksowe leczenie najwyższej jakości, które w pełni zadowoli Państwa, uruchomiliśmy w tym roku gabinety medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest najprężniej rozwijającą się dziedziną medycyny i stomatologii. Naszym celem jest przywrócenie pięknego uśmiechu, ponieważ warto o niego zadbać. Połączenie leczenie stomatologicznego z zabiegami medycyny estetycznej daje możliwość uzyskania dobrego wyglądu zarówno zębów, jak i skóry twarzy. 

dr n. med. KAMILA KOCENT Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej .Ukończyłam studia podyplomowe dla lekarzy na GWSH w Katowicach. Wybór tej dziedziny nie był przypadkowy, ponieważ od początku swojej pracy zawodowej kładę duży nacisk na rozwiązania związane ze stomatologią estetyczną i uzyskaniem estetycznego uśmiechu .Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są kontynuacją leczenia z zakresu stomatologii estetycznej. Piękny uśmiech , zdrowe prawidłowo ustawione w łukach zęby , odpowiednio nawilżona skóra i redukcja zmarszczek przyczyniają się do poprawy wyglądu i jakości życia pacjentów. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej zdobyłam uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach i konferencjach . Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe , co potwierdzają liczne certyfikaty. Zainteresowania estetyką i mało inwazyjnymi technikami w celu uzyskania estetycznego uśmiechu i wyglądu , zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają na zaspokojenie indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów.